DOĞANIN KUCAĞINDA SAĞLIKLI GÜNLER TURU -TRUSKAVETS- (LWO-LWO)

Lviv • Truskavets
Şu an için satışa kapalıdır.
Yetişkin
Çocuklar
Bebek
 
2 Yet.

1.Gün: İstanbul-Lviv-Truskavets

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşup bagaj ve check-in işlemlerini tamamladıktan sonra Pegasus Havayolları’nın PC420 sayılı tarifeli seferi ile 16.30’da Lviv’e hareket edeceğiz. 18.30’da şehre varıp Trukavets kasabasına doğru yola çıkacağız. Ukrayna’da Lviv’in güneybatısında, Polonya sınırının yakınında yer alan, mineral sularıyla ünlü ve Avrupa’nın en eski turistik merkezi olan Trukavets’e ulaştığımızda panoramik gezimize başlayacağız. Karpatların pitoresk, ekolojik ve oksijen deposu sayılan, sadece dinlenmekle kalmayacağımız, mineral açısından zengin sularının iyileştirici etkisiyle sağlıklı günlere de merhaba diyeceğimiz bu şirin kasabada dağ, orman, yemyeşil doğa manzarası eşliğinde yapacağımız gezimizin ardından konaklamak üzere beş yıldızlı Rixos Prykarpattya Oteli’ne yerleşeceğiz.

4.Gün: Truskavets

Kahvaltının ardından serbest zaman. Mayer Terapisi Detoks ve Gençleştirme Programı’na dâhil olan misafirlerimiz ise özel hazırlanmış kahvaltı öğününden (ikinci diyet kahvaltı) sonra uzmanlar eşliğinde köpük banyosu, aromaterapi, su aerobiği ve havuz etkinliklerine (üçüncü) katılacaklar. Elle yapılan Mayer terapötik karın masajından (ilk) sonra (terapi akışı eğitmenler tarafından kişiye özel belirlenecektir) öğle yemeği (üçüncü diyet öğle yemeği) için restoranda buluşulacak. Uzman eğitmenle birlikte yapılan “Kuzey Yürüyüşü”nden (üçüncü) sonra yenecek akşam yemeğinin ardından serbest zaman (üçüncü diyet akşam yemeği). 

2.Gün: Truskavets

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Rixos Prykarpattya Ekspres Mayer Terapisi Detoks ve Gençleştirme Programı’na (999 Eur) katılabilecek, metabolik süreçleri hızlandırmaya, bağışıklık sistemini güçlendirmeye, kilolardan kurtulmaya, enerjiyi geri kazanmaya ve hem fiziksel hem de mental refahı iyileştirmeye yardımcı olmaya yönelik altı (6) günlük program sonunda yenilendiklerini, dinçleştiklerini hissedecekler. Diyet, fizyoterapi ve doğayla bütünleşmeyi kapsayan, vücudun hücresel düzeyde tamamen yenilenmesini, gençleşmesini sağlayan program kapsamında misafirlerimiz bir beslenme uzmanı ve bir dermatologla görüşecekler. Ultrasonla batın incelenmesi, kalp ritminin EKG ile gözlemlenmesi, vücut yağ dokusu miktarının belirlenmesi ve ayrıntılı kan tahlili yapılması sonucunda elde edilen veriler ışığında belirlenen bir diyet programına alınacak misafirlerimizin öğünleri, altı gün boyunca kişiye özel hazırlanacak. Program kapsamında aromaterapi, elle uygulanan medikal masajlar, detoks masajları ve vücuttaki mineral dengesini sağlamaya yönelik olarak Atlantik kıyısındaki Guerande bölgesinde elle toplanan özel bir tuzla desteklenen “Osmo-Thermy” de uygulanacak. Altı günlük süreçte fiziksel aktivite de ihmal edilmeyecek; özel eğitmenler eşliğinde yemyeşil doğada, dağ havası alarak yapılacak “Kuzey Yürüyüşü” ile misafirlerimiz her gün akciğerlerinin ve tüm hücrelerinin oksijenle dolduğunu hissedecek. Ayrıca su aerobiği ve havuz çalışmalarıyla da fiziksel etkinliklere devam edilecek. İlk gün misafirlerimiz öncelikle beslenme uzmanı ile görüşecek ve kendilerine gerekli tahliller yapılacak; böylece diyet mönüsü (kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve içecekler) oluşturulacak. Öğle yemeğini (ilk diyet öğle yemeği) yedikten sonra uzmanlar eşliğinde köpük banyosu, aromaterapi, su aerobiği ve havuz etkinlikleri (ilk) gerçekleştirilecek. Ardından uzman eğitmenle birlikte “Kuzey Yürüyüşü”ne çıkılacak. Akşam yemeği (ilk diyet akşam yemeği) ertesinde serbest zaman. 

3.Gün: Truskavets

Kahvaltının ardından serbest zaman. Mayer Terapisi Detoks ve Gençleştirme Programı’na dâhil olan misafirlerimiz ise özel hazırlanmış kahvaltı öğününden (ilk diyet kahvaltı) sonra uzmanlar eşliğinde köpük banyosu, aromaterapi, su aerobiği ve havuz etkinliklerine (ikinci) katılacaklar; ayrıca Mayer detoks masajıyla “Osmo-Thermy” uygulamasıyla (Geranda Tuzu ile Detoksifikasyon ve Mineralizasyon) (ilk) da tanışacaklar (Terapi akışı eğitmenler tarafından kişiye özel belirlenecektir). Öğle yemeğinin ardından (ikinci diyet öğle yemeği) uzman eğitmenle birlikte “Kuzey Yürüyüşü” yapacak (ikinci), akşam yemeği için otele dönecekler (ikinci diyet akşam yemeği). Sonrası serbest zaman.

5.Gün: Truskavets

Kahvaltının ardından serbest zaman. Mayer Terapisi Detoks ve Gençleştirme Programı’na dâhil olan misafirlerimiz ise özel hazırlanmış kahvaltı öğününden (üçüncü diyet kahvaltı) sonra uzmanlar eşliğinde köpük banyosu, aromaterapi, su aerobiği ve havuz etkinliklerine (dördüncü) katılacaklar. Misafirlerimiz, elle yapılan Mayer terapötik karın masajı (ikinci), Mayer detoks masajı (ikinci) ve “Osmo Thermy” uygulamasının (ikinci) rahatlatıcı etkisini hissedecekler (terapi akışı eğitmenler tarafından kişiye özel belirlenecektir). Lezzetli diyet öğle yemeği (dördüncü diyet öğle yemeği) yendikten sonra uzman eğitmenle birlikte “Kuzey Yürüyüşü”ne (dördüncü) çıkacak misafirlerimiz akşam yemeği için otele dönecekler (dördüncü diyet akşam yemeği). Sonrası serbest zaman.

6.Gün: Truskavets

Kahvaltının ardından serbest zaman. Mayer Terapisi Detoks ve Gençleştirme Programı’na dâhil olan misafirlerimiz ise özel hazırlanmış kahvaltı öğününden (dördüncü diyet kahvaltı) sonra uzmanlar eşliğinde köpük banyosu, aromaterapi, su aerobiği ve havuz etkinliklerine (dördüncü) katılacaklar. Elle yapılan Mayer terapötik karın masajından (üçüncü) sonra (terapi akışı eğitmenler tarafından kişiye özel belirlenecektir) öğle yemeği (beşinci diyet öğle yemeği) için restoranda buluşulacak. Uzman eğitmenle birlikte yapılan “Kuzey Yürüyüşü”nden (beşinci) sonra yenecek akşam yemeğinin ardından serbest zaman (beşinci diyet akşam yemeği). 

7.Gün: Truskavets

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Mayer Terapisi Detoks ve Gençleştirme Programı’na dâhil olan misafirlerimiz ise özel hazırlanmış kahvaltı öğününden (beşinci diyet kahvaltı) sonra uzmanlar eşliğinde köpük banyosu, aromaterapi, su aerobiği ve havuz etkinliklerine (beşinci) katılacaklar. Elle yapılan Mayer terapötik karın masajından (dördüncü) sonra (terapi akışı eğitmenler tarafından kişiye özel belirlenecektir) öğle yemeği (altıncı diyet öğle yemeği) için restoranda buluşulacak. Uzman eğitmenle birlikte yapılan “Kuzey Yürüyüşü”nden (altıncı) sonra yenecek akşam yemeğinin ardından serbest zaman (altıncı diyet akşam yemeği). 

8.Gün: Truskavets-Lviv-İstanbul

Kahvaltının ardından odaları boşaltacak ve çıkış işlemlerimizi tamamlayacağız. Mayer Terapisi Detoks ve Gençleştirme Programı’na dâhil olan misafirlerimiz ise özel hazırlanmış kahvaltı öğününden (altıncı diyet kahvaltı) sonra çıkış işlemlerini tamamlayarak sağlıklı, fiziksel ve ruhsal açıdan zindeliğini kazanmış halde otelden ayrılacaklar. Rehberimizin belirleyeceği saatte tüm misafirlerimizle birlikte Lviv’e gitmek üzere yola çıkacağız. İkinci Dünya Savaşı’nda zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan ve trafiğe kapalı meydanlarıyla, UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan şehrin merkezine vardığımızda yürüyerek yapacağımız panoramik Lviv gezisine başlayacağız. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş binalarıyla şirin bir Orta Avrupa şehri olan Lviv’de Opera Binası’nı, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası’nı, Svobada Meydanı’nı, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı’nı göreceğiz. Sonrası serbest zaman; ancak dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Eczacılık Müzesi, Çikolata İmalathanesi Satış Mağazası, Ermeni Katedrali ve Arsenal (silah deposu) Turu’na katılabilecekler (30 Eur). Turumuzda yüzlerce yıl önce insanların hastalıklarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’nin ardından Lviv’de yıllardır farklı görüşlerden siyasi mahkûmların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek, ayrıca meşhur silahlıkları göreceğiz. Gezimiz Kars’ta bulunan Ünlü Ani Ermeni Kilisesi’nin bir eşi olan Lviv Ermeni Kilisesi’ni ziyaret ederek devam edecek. Muhteşem freskleri olan bu kiliseyi gezdikten sonra dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı imalathane satış mağazası zincirlerinin en ünlü ve dört katlı merkezine giderek bir kahve molası vereceğiz. Ardından bu eşsiz Orta Avrupa şehrini keşfetmek ve şehrin keyfine varmak isteyenler için, rehberimizin belirteceği saate kadar serbest zaman. Sözleşilen saatte buluştuktan sonra Lviv Havalimanı’na gitmek üzere yola çıkacağız. Bagaj ve check-in işlemlerini tamamlayacak, Pegasus Havayolları’nın PC421 sefer sayılı uçuşuyla 19.35’te İstanbul’a hareket edeceğiz. Yerel saatle 21.40’ta İstanbul’a vardığımızda turumuz da sona erecek. Eve hoş geldiniz!

Ekspres Mayer Terapi Detoks ve Gençleştirme Paketi: 999 Eur

• Türkçe bilen çevirmen eşliğinde (6 gün)
• Doktor eşliğinde altı (6) konsültasyon
• Beslenme uzmanı ile iki (2) görüşme ve kişiye özel diyet öğün içeriğinin (kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği) belirlenmesi 
(Altı [6] kahvaltı, altı [6] öğle yemeği, altı [6] akşam yemeği fiyata dâhildir.)
• Mayer terapötik manuel karın masajı: Dört (4) defa
• Köpük banyosu ve aromaterapi: Altı (6) defa
• Mayer detoks masajı: İki (2) defa
• “Osmo-Thermy” (Guerande tuzu ile detoksifikasyon ve mineralizasyon uygulaması): İki (2) defa
• Su aerobiği ve havuzu: Altı (6) defa
• Uzman eğitmen eşliğinde “Kuzey Yürüyüşü”: Altı (6) defa 
• Kan, idrar tahlilleri ve tetkikler;
• Dermatologla görüşme: Bir (1) defa
• Tam kan sayımı, ESR, Potasyum, Sodyum, Kalsiyum, Demir, Magnezyum: Bir (1) defa 
• Mikroskopi ile genel idrar tahlili: Bir (1) defa ve 
• Genel idrar tahlili (10 parametre): Üç (3) defa
• C-reaktif protein (PSA): Bir (1) defa
• Kapiller kan glukozu testi (hızlı): İki defa
• Biyokimyasal kan testi (16 parametre): Bir (1) defa
• Yağ dokusunun belirlenmesi için hızlı yöntem: İki (2) defa
• Elektrokardiyografi (EKG): İki (2) defa
• Üriner sistem ultrasonu (rezidüel idrar tayini, böbrek, mesane): Bir (1) defa
• Batın ultrasonu (karaciğer, safra kesesi, safra kanalları, pankreas, dalak): Bir (1) defa
• • • • Önemli Bilgilendirme: Tedavi akışı tur esnasında doktor ve uzmanlar tarafından içerik değişmeksizin farklılık gösterebilir. • • • •


• Pegasus Havayolları ile SAW-LWO-SAW parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar
• Havalimanı vergileri
• Yedi (7) gece oda kahvaltı konaklama
• Lviv-Trukavets yapılacak olan şehir tanıtım turları
• Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
• Şehirlerarası tüm transferler
• Otel vergileri
• Türkçe rehberlik hizmetleri
• Yurtdışı çıkış fonu: 50 TL
• Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
• Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)
• Öğle, akşam yemekleri 

ÖNEMLİ NOTLAR

• Yurtdışı gezilerinde en az 6 (altı) ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 (on) yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir. Bu tür pasaportların tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile ülkeye giriş yapılamaz.
• Exp-Ert DMC, havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Exp-Ert DMC, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu, saat değişmesi riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş aralığındaki çocuklar için alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödenmez.
• Exp-Ert DMC, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
• Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 (kırk) kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 (yirmi bir) gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
• Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün/günlerde yapılabilir.
• Fiyatlara dâhil olan ve olmayan (ekstra) turların özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.
• Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 (yirmi) kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir. Daha az sayıda katılım olduğu takdirde turlar rehberin insiyatifinde ve gerekli olursa fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Exp-Ert DMC sorumlu tutulamaz. 
• Üç kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup bu tip odalarda üçüncü kişiye tahsis edilen yatak, standart yataklardan küçüktür. Üç kişilik odalar bir büyük yatak ve bir ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan türdedir; tur katılımcısı üçüncü kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiğini beyan etmiş sayılır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan tek çocuk için geçerlidir.
• Vize başvurusu için en az 6 (altı) ay geçerli pasaportun ve acentelerimizden temin edilebilecek “vize için gerekli evraklar listesi”nde belirtilen belgelerin tur hareket tarihinden minimum 1 (bir) ay önce yazılı onay ile eksiksiz olarak acenteye teslim edilmesi gerekmektedir.
• Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası gibi faal dönemlerde, belirtilen lokasyonlardan veya mesafelerden daha uzaktaki oteller kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 (on beş) gün önce katılımcıya acente tarafından bilgi verilecektir.
• Tur programında fiyata dâhil olan hizmetler arasında yer alan “otelde yapılan kahvaltılar”, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde “kontinental kahvaltı” denilen “tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahve”den oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. 
• Panoramik şehir turları maksimum 2 (iki) saat süren, otobüs içerisinden yapılan, şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.
• Tekne turları minimum 25 (yirmi beş) kişinin katılımıyla yapılmaktadır.
• Yemekli turlarda mönü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.